Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Zapraszamy na czerwcowe zawody

Poniżej zamieściliśmy komunikaty imprez sportowych Współzawodnictwa Szkół Dolnego Śląska, jakie odbędą się w naszym województwie.

 

Ponieważ wiemy już po Waszych zgłoszeniach, że zawody się odbędą zdecydowaliśmy się otworzyć bramki Systemu Rejestracji Szkół umożliwiając dłuższą rejestrację Waszych reprezentacji na wybrane imprezy. Terminy zgłoszeń do poszczególnych imprez znajdziecie na stronie www.srs.szs.pl, po znalezieniu interesującej Was dyscypliny.

 

Przypominamy, że odbędą się zawody lekkoatletyczne: Zawody klas I-IV, Czwórbój, Liga LA w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, koszykówka 3 x 3, siatkówka plażowa i piłka nożna dziewcząt oraz Drużynowe Biegi Przełajowe.

 

A w związku z Biegami, czyli w tym roku PRZEŁAJAMI POD CHOJNIKIEM informujemy, że możecie zgłaszać także Waszych uczniów indywidualnie, a te szkoły, które wystawią 4 uczennice lub 4 uczniów w odpowiedniej kategorii wiekowej sklasyfikowane zostaną drużynowo.

 

I oczywiście przypominamy o biegach SPRAWNEGO DOLNOŚLĄZACZKA w ramach jeleniogórskiej imprezy. Zapraszamy na nie wszystkich chętnych najmłodszych biegaczy z klas I-III

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane Teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content