Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Jaki Kalendarz Imprez SZS na przyszły rok szkolny?

Szanowni Państwo; pracujemy w tej chwili nad nowym Kalendarzem imprez SZS na rok szkolny 2021/22. Będzie to rok specjalny, bo mamy nadzieję, że po półtorarocznej będziemy mogli bez większych przeszkód realizować nasze plany.

W związku z tym bardzo Was – Nauczycieli  proszę o konsultację  propozycji wprowadzenia ew. nowych dyscyplin do Kalendarza oraz zmian w regulaminach imprez w nim funkcjonujących. Pojawiły się glosy, że przynajmniej część regulaminów jest niedostosowana do rzeczywistości szkolnej. Macie szansę żeby to zmienić. W dniu 30.06. odbędzie się posiedzenie Zarządu i Koordynatorów Powiatowych SZS, na którym podjęte zostaną decyzje w tej sprawie. Piszcie do nas, jeszcze przed tą datą, w tej sprawie na szs@sport.wroclaw.pl lub przekażcie propozycje Waszemu koordynatorowi powiatowemu SZS.

Ze swojej strony chcę Was powiadomić, że rozważamy organizację nowych imprez w przyszłym roku szkolnym:

  1. Biathlon letni, jako ekwiwalent za niezorganizowane zawody zimowe i jednocześnie ew. nowa impreza kalendarzowa. Dla niezorientowanych to bieg połączony ze strzelaniem z broni laserowej. Zawody planowane są we wrześniu w Jeleniej Górze.
  2. Nartorolki, jako ekwiwalent za niezorganizowane zawody zimowe i jednocześnie ew. nowa impreza kalendarzowa. Zawody planowane są we wrześniu w Jeleniej Górze.
  3. Tenis stołowy indywidualny, jako ekwiwalent za niezorganizowane zawody wiosenne i jednocześnie ew. nowa impreza kalendarzowa. Zawody planowane są strefach pod koniec października i finał dolnośląski na początku listopada.
  4. Pływanie indywidualne,jako ekwiwalent za niezorganizowane zawody wiosenne i jednocześnie ew. nowa impreza kalendarzowa. Zawody planowane są w listopadzie we Wrocławiu.
  5. Karate olimpijskie,nowa dyscyplina uprawiana w wielu lokalizacjach w województwie. Finał dolnośląski planujemy na początku grudnia w Trzebnicy lub Wrocławiu.
  6. Rugby TAG,w związku z tym, że najprawdopodobniej będzie to nowa impreza ogólnopolska, chcemy wrócić do tej dyscypliny na Dolnym Śląsku. W poprzednich latach były rozgrywane 3 turniej eliminacyjne i finał. Jeżeli utrzymane będą te zasady to eliminacje planujemy na październik/listopad i finał w grudniu.

Jesteśmy oczywiście otwarci na Wasze głosy w tej sprawie, a przede wszystkim na Wasze propozycje.

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane Teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content