Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Zdobywcy nagród indywidualnych Dolnośląskiego Powerman Sport Duathlonu

Wylosowaliśmy szczęśliwców, którzy oprócz satysfakcji z przebiegniętych i przejechanych na rowerze kilometrów w ramach Dolnośląskiego Powerman Sport Duathlonu otrzymają także nagrody w postaci sprzętu sportowego ufundowane przez Hurtownię Powerman Sport. Są to; dla kategorii uczestników ze szkół podstawowych komplety do badmintona, a dla licealistów piłki do koszykówki.

 

Tutaj lista wylosowanych osób. GRATULUJEMY, i wyników, i szczęścia.

 

Prosimy te osoby o podanie mailowo szs@sport.wroclaw.pl  Waszych adresów na które mamy wysłać nagrodę, a jeżeli byłaby szansa odbioru osobistego nagrody z biura SZS, które mieści się przy ul. Borowskiej 1-3 we Wrocławiu to byłoby super. Niestety koszty wysyłki są bardzo duże. Odbioru możecie dokonać osobiście, lub może dokonać tego dowolna upoważniona przez Was osoba.

 

A dla wszystkich uczestników mamy niespodziankę. Współpracujący z nami plastyk pan Piotr Kurzyca przygotował specjalny Certyfikat Uczestnictwa w Dolnośląskim Powerman Sport Duathlonie. Zamieszczamy go tutaj. Możecie go, po wpisaniu swoich danych i ilości kilometrów, wydrukować. Mamy nadzieję, że będzie fajną pamiątką udziału w naszej sportowej zabawie.

 

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane Teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content