Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Kalendarz Imprez SZS na rok szkolny 2021/22

Koniec wakacji już bliski, i mamy nadzieję, że Ci, którzy myślą o sportowym współzawodnictwie dolnośląskich uczniów już zastanawiają się nad propozycjami dla dzieci i młodzieży.

Swoją propozycję przygotował także Szkolny Związek Sportowy DOLNY ŚLĄSK; zawarliśmy ją , jak zwykle, w Kalendarzu Imprez na nadchodzący rok szkolny.
Mamy nadzieję, że każdy młody człowiek znajdzie dla siebie jakąś dyscyplinę w której będzie chciał skonfrontować swoje umiejętności z kolegami z innych szkół, a będzie miał tych możliwości znacznie więcej, bo oprócz sportów realizowanych już od lat wprowadziliśmy nowe zawody, m.in.: nartorolki, biathlon letni, karate olimpijskie, rugby tag, festiwal sztafet lekkoatletycznych oraz tenis stołowy i pływanie w wersji indywidualnej.

Jak widzicie większość nowych zawodów planujemy na świeżym powietrzu, w mniejszych składach i w sportach niekontaktowych mając nadzieję, że pomoże to w podjęciu decyzji o starcie także tych zawodników i ich opiekunów, którzy nie do końca są przekonani, że jest to bezpieczne.

Tych, którzy tworzą swoją propozycję (szkolną, gminną czy powiatową) prosimy o wzięcie naszej propozycji pod uwagę, a wszystkich chętnych już teraz zapraszam na piękne obiekty sportowe Dolnego Śląska na imprezy organizowane przez Szkolny Związek Sportowy

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane Teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

Skip to content