Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Szkół w roku szkolnym 2020/21

Poprzedni rok szkolny i dla szkół i dla nas był bardzo trudny. Epidemia uniemożliwiła organizację wielu z zaplanowanych międzyszkolnych imprez sportowych, a w krótkich okresach czasu, kiedy ich organizacja była możliwa wiele ze szkół obawiając się o zdrowie uczniów nie decydowała się wziąć w nich udziału.


Zarząd SZS Dolny Śląsk zastanawiał się w związku z tym czy liczyć i ogłaszać wyniki Współzawodnictwa Sportowego Szkół, ale chcąc pokazać te szkoły, które pomimo przeciwności zdecydowały się uczestniczyć w zorganizowanych imprezach oraz te Powiatowe SZS, które zorganizowały przynajmniej część zaplanowanych wydarzeń, zdecydowaliśmy się na ich prezentację.

 

Tutaj znajdziecie klasyfikację szkół za ubiegły rok szkolny.
Gratulujemy wszystkim szkołom, które znalazły się w niej uczestnicząc choćby w jednej imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy. Gratulujemy także Kolegom z Powiatowych SZS, którzy zrealizowali swoje Mistrzostwa Szkół, bo ich organizacja wymagała specjalnych, ponadstandardowych działań.

 

Z przyjemnością informujemy, że sześć najlepszych szkół w każdej kategorii zostanie zaproszonych na Dolnośląską Inaugurację Sportowego Roku Szkolnego podczas której otrzymają specjalne puchary i dyplomy za ubiegłoroczne wyniki oraz będą uczestniczyć w nowej imprezie naszego Kalendarza – Festiwalu Sztafet Lekkoatletycznych.

 

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane Teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content