Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Projekt „Rodzinne weekendy na sportowo”

Drodzy Rodzice, Szanowni Nauczyciele

 

Świat w trakcie pandemii COVID19 zmienia się szybko i diametralnie. Jednym z obszarów tych zmian jest, szczególnie nas interesujący, poziom aktywności fizycznej dzieci, młodzieży i całych rodzin. Jak wszyscy doskonale wiemy – nie są to zmiany korzystne.

 

W związku z powyższym, aby przeciwdziałać zachodzącym, negatywnym zjawiskom, Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk rozpoczął pracę nad tworzeniem propozycji nowego projektu sportowego dla mieszkańców Dolnego Śląska, pt. „Rodzinne Weekendy na Sportowo”.

Tworząc wstępne ramy tego projektu, mierzymy się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest określenie tematyki spotkań, która najbardziej interesowałaby beneficjentów tego programu. Dlatego też zwracamy się do Was – nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej, a także rodziców – jako do bezpośrednich odbiorców proponowanego programu, z prośbą o pomoc w jego powstaniu.

 

Chcielibyśmy poprosić Was o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety elektronicznej znajdującej się pod linkiem: https://forms.gle/ZRTD4WTfVWgetpCt6.

 

Opis założeń programu „Rodzinnych Weekendów na Sportowo” zawiera się we wstępie do ankiety – zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. Poprzez ankietę chcemy poznać Wasze pomysły i propozycje tematów programu, które będą odpowiadały waszym faktycznym, bieżącym potrzebom oraz problemom związanym z podejmowaniem aktywności fizycznej w życiu codziennym.

 

Realizacja spotkań o zaproponowanej przez Was tematyce ma być treścią i istotą programu „Rodzinnych Weekendów na Sportowo”, dlatego ankieta ta jest niezmiernie ważna. Mocno liczymy na Waszą pomoc i serdecznie dziękujemy za poświęcony na jej wypełnienie czas.

 

Prosimy o wypełnienie ankiety najpóźniej do końca przyszłego tygodnia, tj. do 24 września

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane Teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content