Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Zapraszamy do udziału w Dolnośląskim Konkursie „Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia”

Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zapraszają wszystkie szkoły Dolnego Śląska do udziału w I edycji konkursu „Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia”.

 

Chcielibyśmy poprzez Konkurs w specjalny sposób promować te szkoły, które angażują się w ponadstandardowe działania w kierunku aktywizacji całej społeczności szkoły. Wiemy, że są w naszym województwie takie placówki, które nie tylko uczestniczą swoimi reprezentacjami w zawodach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Dolnego Śląska, ale starają się wciągnąć w działania aktywizujące wszystkich uczniów, ich rodziców i nauczycieli.

 

Mamy nadzieję, że Konkurs pozwoli na stworzenie pakietu „dobrych praktyk”, z których będą mogły skorzystać inne placówki.

 

Dyrektorze, Nauczycielu wychowania fizycznego, zgłoś swoją szkołę do Konkursu, którego regulamin przedstawiamy tutaj. Wiemy jak ciężko jest namówić nauczycieli wf do pochwalenia się, ale uważamy, że warto. I po to żeby pokazać Wasze doświadczenia, ale także zdobyć nagrodę o wartości 5.000 zł z przeznaczeniem na specjalną, szkolną imprezę sportową, oraz dofinansowanie do udziału w specjalnym obozie Laureatów.

 

Wysłaliśmy list, wraz z regulaminem do wszystkich szkół; liczymy, że w najbliższych dniach będziemy mogli przedstawić pierwsze doniesienia ze szkół, które zechcą wziąć udział w Konkursie.

 

ZAPRASZAMY

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane Teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content