Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Najbliższe imprezy Kalendarza SZS „Dolny Śląsk”

Nie bez kłopotów udało się nam wspólnie z Koordynatorami Strefowymi ułożyć nowe terminy i miejsca rozegrania eliminacji strefowych i finałów dolnośląskich na najbliższe dwa miesiące.

Opóźnienia w realizacji naszych imprez, które wyniknęły z powodu zamknięcia szkół w ostatnich dwóch miesiącach oraz brak pewności bezpośrednich organizatorów co do możliwości organizacji imprez, spowodowały nagromadzenie się terminów  i konieczność  zmiany wielu z nich.

Przedstawiamy najbardziej prawdopodobny terminarz naszych rozgrywek w marcu i kwietniu Imprezy finałowe SZS marzec-kwiecień 2022 – Dysk Google. Prawdopodobny, bo możliwe są drobne przesunięcia terminów i gospodarzy imprez związane z wieloma czynnikami. Prosimy koordynatorów imprez powiatowych o dostosowanie swoich terminarzy do terminarza wojewódzkiego przypominając, że terminy zawodów strefowych w grach to terminy samych finałów i nie obejmują ew. wcześniejszych eliminacji.

Już wkrótce wszystkie te terminy znajdą się także w Systemie Rejestracji Szkół; prosimy szkoły, które będą brały udział w poszczególnych zawodach o jak najwcześniejsze zapisy w systemie SRS.

Ponieważ wiemy, że w niektórych powiatach ze względu na niepewną sytuację finansową oraz obostrzenia w rozgrywaniu zawodów, realizacja imprez powiatowych jest na razie niemożliwa dajemy możliwość udziału w zawodach strefowych jednemu zespołowi z powiatu w którym zawody nie odbędą się. Decyzję w takich przypadkach podejmuje koordynator powiatowy  imprez

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content