Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

FINAŁ DOLNOŚLĄSKI DRUŻYNOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

Już za dwa tygodnie, w sobotę 9 kwietnia największa impreza biegowa organizowana przez Szkolny Związek Sportowy.

 

Jak co roku zapraszamy do Oleśnicy na Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych o Puchary Przewodniczącego SZS Dolny Śląsk Ireneusza Cichego  połączony ja zwykle z Biegami SPRAWNEGO DOLNOŚLĄZACZKA.

 

Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach w Oleśnicy pobiegnie ponad 1000 uczestników ścigając się o jak najlepsze miejsca w biegach indywidualnych oraz tytuły drużynowe dla szkół, których są uczniami. Wynik, jak to w sporcie, ważny, ale najważniejsza jest możliwość pokazania swojej formy sportowej i zamiłowania do tej najbardziej popularnej formy ruchu.

 

Na specjalnie organizowane biegi zapraszamy dzieci z klas I-III szkół podstawowych. W biegach Sprawnego Dolnoślązaczka mogą wystąpić nie tylko dzieci, które uczestniczą w tym programie, ale także dzieci ze szkół, które być może w ten sposób przekonają się do wzięcia w nim udziału w kolejnych latach.

 

Współorganizatorzy z WKS Oleśniczanka, Powiatowego SZS i MIKS Junior Oleśnica przygotowują pilnie tą wielką imprezę, a my w imieniu SZS Dolny Śląsk, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Samorządu Województwa Dolnośląskiego, Burmistrza Oleśnicy pana Jana Bronsia i Starosty Oleśnickiego pana Sławomira Kapicy zapraszamy pod Zamek w Oleśnicy; na pewno będzie co podziwiać.

 

Komunikat organizacyjny znajdziecie tutaj https://drive.google.com/file/d/1YOWKVIDiRaZnVsc6x8JIncRVx4MG4Efm/view?usp=sharing  , a zgłoszenia w systemie SRS www.srs.szs.pl przyjmujemy wyłącznie do 6.04.2022 roku do godziny 12,00

 

ZAPRASZAMY

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content