Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Rozpoczynamy wyzwania WYBIEGAJ DOBRY NAWYK

Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” zaprasza uczniów dolnośląskich szkół, ich rodziców i nauczycieli do udziału w sportowych Wyzwaniach.
 
Część z Was, a łącznie ponad 1700 uczestników, bawiło się z nami w ubiegłym roku podczas Powerman Sport Duathlonu. W tym roku rozszerzamy tą propozycję, która przejęła nazwę  WYBIEGAJ DOBRY NAWYK..
 
W tym roku dzięki wsparciu finansowemu Województwa Dolnośląskiego i pomocy firmy DATA Sport zapraszamy na kolejne trzy Wyzwania, które realizowane będą w miesiącach maj – sierpień.
 
Rozpoczynamy w maju Wyzwaniem biegowym, którego regulamin załączamy tutaj https://drive.google.com/file/d/1HvvXks2kb2QAC4T5j_NWO1nFXrorqB7U/view?usp=sharing , w czerwcu zaprosimy na Wyzwanie rowerowe, a w trakcie wakacji Wyzwanie duathlonowe.
 
W porównaniu z ubiegłym rokiem zmiana; chcielibyśmy naszą zabawą uzyskać dodatkowy efekt – systematyczności treningów. Wiemy jak ciężko jest przekonać większość z nas do realizowania ich 2-3 razy w tygodniu. Dla tych, którzy mają z tym kłopot dodatkowa mobilizacja w postaci obowiązku realizacji dystansu biegowego (zależnego od kategorii wiekowej) w trakcie minimum 10 prób miesięcznie. Zapraszamy do naszej zabawy także rodziców; dla nich stworzyliśmy kategorię Rodzinną.
 
Na razie możemy obiecać nagrody indywidualne, które losować będziemy wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą Wyzwanie, ale mamy nadzieję na przychylność Ministerstwa Sportu i Turystyki w konkursie, którego wyniki zostaną ogłoszone za kilka dni. Jeżeli otrzymamy dotację to będziemy mieli  dla najlepszych szkół i klas SUPER NIESPODZIANKĘ.
 
Jak zwykle czekamy na zdjęcia i filmiki z realizacji Wyzwań przesyłane na szs@sport.wroclaw.pl. Na Autora najciekawszego zdjęcia w każdym tygodniu czeka nagroda – koszulka sportowa 
 
Namawiajcie Waszych kolegów, Waszych uczniów, Wasze dzieci, Waszych rodziców do wzięcia udziału w zabawie. Serdecznie zapraszamy
 
Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content