Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Zapraszamy na Polanę Jakuszycką na Rodzinną Strefę Aktywności

Dzięki patronatowi i dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki możemy Was zaprosić wspólnie ze współorganizatorami wydarzenia : Dolnośląskim Centrum Sportu Polana Jakuszycka, MKS Karkonosze-Sporty Zimowe Jelenia Góra i Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie na Festyn Sportowo-Rekreacyjny z cyklu „Rodzinna Strefa Aktywności” p.t. „Sportowanie na Polanie”.

Spotkajmy się w sobotę 1 października na Polanie Jakuszyckiej; obecnie jednym z najpiękniejszych obiektów sportowych w Polsce, który służyć ma (i udowodnimy to podczas Festynu) nie tylko sportowi przez duże „S”, ale także aktywności fizycznej wszystkich, którzy na Polanie Jakuszyckiej będą wypoczywać.

 

Na Festyn zapraszamy dzieci i młodzież, którzy uczestniczyć będą w Mistrzostwach Szkół Dolnego Śląska w:

W każdej z tych dyscyplin będą mogły wystartować także osoby dorosłe i inni entuzjaści tych sportów, a może także Ci, którzy po raz pierwszy spróbują swoich sił w tych dyscyplinach w kategorii Open. Zapraszamy.

Na Festynie także sporo innych atrakcji, między innymi: rodzinne tory sprawnościowe, wyścigi na hulajnogach, wyścigi rowerowe dla najmłodszych, w tym przedszkolaków, degustacje zdrowej żywności, pokazy udzielania pierwszej pomocy, możliwość zwiedzenia z przewodnikiem obiektów Dolnośląskiego Centrum Sportu i Polany Jakuszyckiej https://drive.google.com/file/d/1IXL_VxXTmhtubx2Bfetwzy6EsBVsgGhT/view?usp=sharing

W imieniu Ministerstwa Sportu i Turystyki i Organizatorów Festynu serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Polanę w sobotę 1 października

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content