Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Spotkania szkoleniowe nauczycieli prowadzących program Sprawny Dolnoślązaczek

W Głogowie i Oleśnicy odbyły się praktyczne konferencje szkoleniowe dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego, którzy od września prowadzą z klasami I lekcje wychowania fizycznego wg założeń programu Sprawny Dolnoślązaczek.

W Szkole Podstawowej Nr 3 w Głogowie spotkanie zorganizowała jak zwykle niezawodna Beata Bielska i po raz kolejny skorzystaliśmy podczas takiego spotkania z wiedzy i doświadczenia głogowskich nauczycieli. Zajęcia ze sprawności tancerz poprowadziła Katarzyna Jaskulska Pitoń z SP 8 Głogów, a zajęcia ze sprawności gimnastyk tancerz Paulina Wolanin z SP Jaczów. Były także dwa warsztaty ze sprawności piłkarz, które poprowadzili: Mirosław Gaczyński z I LO w Głogowie, sprawność koszykarz i Bartosz Blacha z SP 10 Głogów, sprawność piłkarz ręczny

W Oleśnicy nauczyciele spotkali się w pięknej hali sportowej Atol i mogli uczestniczyć w zajęciach ze sprawności tancerz poprowadzonych przez  Katarzynę Żebrowską i zajęcia ze sprawności piłkarz, które poprowadził Mariusz Kartocha z Akademii Piłkarskiej w Oleśnicy. Uczestnicy zyskali sporo praktycznych umiejętności, bawiąc się jednocześnie świetnie, podczas zajęć ze sprawności gimnastyk, które poprowadził dr Zbigniew Najsarek.

Łącznie w obu spotkaniach szkoleniowych wzięło udział przeszło 120 nauczycieli. Dziękujemy im oraz współorganizatorom spotkań.

Świetne 4 dni spotkań szkoleniowych; mamy nadzieję na kolejne  

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content