Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Nowi Młodzieżowi Sędziowie Sportowi już w pracy

O przypadkach prowadzenia imprez sportowych w swoich szkołach przez uczniów, którzy w końcówce ubiegłego roku ukończyli kursy Młodzieżowych Organizatorów Sportu i Młodzieżowych Sędziów Sportowych, w programie finansowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, już pisaliśmy.

Czekaliśmy jednak na pierwsze wzmianki o ich pracy podczas zawodów międzyszkolnych i mamy taką; uczestnicy naszych szkoleń – uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Kamiennej Góry z grupy, którą prowadził Rafał Poręba prowadzili spotkania ćwierćfinału strefy jeleniogórskiej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców.

Ich praca została wysoko oceniona przez uczestników i opiekunów drużyn, a poprowadzonych przez nich 6 meczów spowodowało, że do finału strefy jeleniogórskiej awansowały reprezentacje SP 11 Jelenia Góra i SP 2 Kamienna Góra.

Brawo Młodzieżowi Sędziowie Sportowi z Kamiennej Góry. Brawo koledzy z kamiennogórskiego MOS, którzy nie obawiali się powierzyć funkcji sędziowskich MSS.

Czekamy na kolejne podobne sygnały, na pewno o nich napiszemy. A do obejrzenia zdjęć z kamiennogórskiego turnieju zapraszamy do naszego Facebooka. 

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content