Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” partnerem MOVE Week 2023 w Polsce

Już 22 maja rozpoczyna się dwunasta edycja Tygodnia Ruchu (MOVE Week). To integralna część kampanii Now We MOVE realizowanej przez International Sport and Culture Association.

Projekt realizowany jest w całej Europie i od swojej pierwszej edycji zgromadził już ponad 4 miliony uczestników, stając się tym samym jednym z największych wydarzeń sportowych na świecie, promujących korzyści z regularnej aktywności fizycznej.

W tym roku mamy przyjemność wspólnie z Akademią Krokieta i Lamy zostać partnerem tej inicjatywy, koordynowanej w Polsce po raz kolejny przez Fundację V4Sport.

Zarezerwujcie datę 22-31 maja w swoich kalendarzach i świętujcie wspólnie z placówkami z całej Europy i ze świata!

Jak stać się częścią MOVE Week w trzech prostych krokach?

  1. Zarejestruj swoją szkołę, przedszkole lub wybraną grupę wypełniając krótki formularz: https://forms.gle/XLunp7ke357WFPLEA (najpóźniej 18 maja).
  2. Skorzystaj z Planu Aktywnych Przerw – gotowej propozycji na ruchową przerwę w czasie zajęć albo poranny rozruch, w formie pięciu krótkich, gotowych do wykorzystania filmów Akademii Krokieta i Lamy.

Jeśli masz pomysł i możliwości, by wzbogacić wydarzenie o dodatkowe aktywności, serdecznie do tego zachęcamy!  

 

Uchwyć obchody MOVE Week w swojej placówce na zdjęciach i/lub filmie i zamieść w swoich kanałach komunikacji (na Facebook’u i/lub stronie internetowej) używając hasztagów i oznaczeń #NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #FindYourMOVE #edukacjawruchu @V4sport.Fundacja @AkademiaKrokietaiLamy

3.Wypełnij krótki raport online (do 16 czerwca włącznie): https://forms.gle/Tf6ofFqiuWMbR8dq7 i zdobądź certyfikat dla siebie, swojej placówki i dzieci!

Dlaczego warto dołączyć do MOVE Week?

  • Biorąc udział w tego typu wydarzeniach, zwiększasz świadomość i gotowość całej społeczności szkolnej, czy przedszkolnej. Wszystko po to, by ruch stał się nieodłącznym elementem codzienności.
  • Pokazujesz, że aktywność fizyczna jest fajna, po prostu.
  • Promujesz zdrowy styl życia i wyrabiasz dobre nawyki.
  • Jednoczysz oraz budujesz społeczność uczniowską i przedszkolną.
  • Jako zarejestrowana placówka otrzymujesz certyfikat, a przede wszystkim stajesz się częścią dużej międzynarodowej społeczności zjednoczonej wokół wspólnego celu.
  • Dodatkowo, dla trzech najbardziej aktywnych placówek zostały przewidziane nagrody.

Zachęcamy Was również do zaobserwowania wydarzenia na Facebook’u https://fb.me/e/FKgZCq9f, gdzie znajdziecie wszelkie aktualności dotyczące inicjatywy.

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content