Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Ogólnopolski Sejmik Szkolnej Kultury Fizycznej – Dolny Śląsk 2023

Już w poniedziałek rozpoczyna się na Dolnym Śląsku XIX Ogólnopolski Sejmik Szkolnej Kultury Fizycznej. 

To ogólnopolskie spotkanie osób związanych z szeroko rozumianym sportem szkolnym po kilkunastu latach wraca na Dolny Śląsk, a naszych gości zaprosiliśmy do Jakuszyc. I to w naszym „eksportowym obiekcie” – Dolnośląskim Centrum Sportu Polana Jakuszycka będziemy  rozmawiać o aktualnych możliwościach i wyzwaniach stojących przed edukacją, wychowaniem fizycznym i sportem, zwłaszcza tym dzieci i młodzieży.

Mecenasami Sejmiku są: Ministerstwo Sportu i Województwo Dolnośląskie, a Organizatorami: Szkolny Związek Sportowy i Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu.

Program Sejmiku bardzo ambitny, bo oprócz tematów związanych z jego tytułem, chcemy także pokazać dolnośląskie inicjatywy, które mogłyby się stać inspiracją także dla innych województw.

Znajdzie się także czas na pokazanie naszym Gościom piękna i możliwości Szklarskiej Poręby i okolic, w czym pomoże nam Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie.

Tutaj prezentujemy program Sejmiku https://drive.google.com/file/d/1-jmVw-r9G5pZTPPaOJkBl_WQxTvgKW8e/view?usp=sharing, a o jego obradach będziemy Was informować

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content