Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Unihokej szkół ponadpostawowych

Rozgrywki szkolne w unihokeju miały swoje dwa ostatnie turnieje finałowe w tym roku szkolnym.

Do gry przystąpiły dziewczęta (11.12) i chłopcy (13.12) ze szkół ponadpodstawowych, oba turnieje zostały rozegrane w obiekcie sportowym II Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy.

W kategorii dziewcząt systemem każdy z każdym o tytuł wałczyło 5 reprezentacji szkolnych. Zwyciężyły dziewczęta z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich pokonując I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy w decydującym o wygranej konkursie rzutów karnych.

Kategoria chłopców z udziałem 7 zespołów została podzielona na fazę grupową i pucharową. Na koniec zwycięski puchar do góry wznieśli zawodnicy..

Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich, którzy pokonali w finale 3:1 drużynę gospodarzy II Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy.

Wielkie gratulacje dla zwycięzców i wszystkich zespołów, które przyjechały i rywalizowały do samego końca!

Ogromnie cieszy większa ilość zespołów w porównaniu do zeszłego roku, mamy nadzieję, że tendencja rosnąca będzie zachowana również w roku przyszłym!