Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Finały Narciarstwa Alpejskiego – podejście drugie

ODWOŁANE!

Mieliśmy sporo telefonów od Was po odwołaniu Finałów Dolnośląskich narciarstwa alpejskiego z pytaniem czy będzie jeszcze szansa na rozegranie ich w 2024 roku.

Podjęliśmy starania; tym razem ze Stowarzyszeniem Sportowym Optimus i Czarna Góra Resort w celu rozegrania zawodów na stokach Czarnej Góry.

Z przyjemnością, ale i z obawami dotyczącymi aury ogłaszamy, że Finały Dolnośląskie Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży odbędą się (jeżeli aura pozwoli) w dniach 7-8.03.2024 roku na stoku BIBA (przy Luxtorpedzie nad karczmą Czarna Góra).

Komunikat organizacyjny Finałów znajdziecie tutaj https://drive.google.com/file/d/1qgYmLxEpF59Z0bcZnnl7r7ZhWfN84wIS/view?usp=sharing, a druk zgłoszenia na transport dla szkół, które chcą pojechać naszym autobusem z Wrocławia tutaj https://drive.google.com/file/d/18DtlcKp0BaUHffFOkTgsBW9hmlglaQzJ/view?usp=sharing.

UWAGA!!!! Bardzo prosimy o jak najszybsze naniesienie zmian w Waszych zgłoszeniach w Systemie Rejestracji Szkół www.srs.szs.pl . Nauczycieli, którzy chcą zmienić skład o dokonanie tych zmian i koniecznie wpisanie w rubryce „informacje dodatkowe” kolejności startu Waszych zawodników.

Nauczycieli tych szkół, które zgłosiły się wcześniej na zawody, które miały się dobyć w Zieleńcu, a nie mogą uczestniczyć w Finale w nowym terminie prosimy o usunięcie tych zgłoszeń jak najszybciej.

I jeszcze informacja dla „pokrzywdzonych” (na razie) snowboardzistach. Czynimy także starania o rozegranie Waszych Finałów. Jeśli warunki na to pozwolą zaprosimy Was do Zieleńca, a o terminie powiadomimy zainteresowanych.

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content