Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Zapraszamy na kolejną edycję KORMORAN BEACH PARTY

W imieniu organizatorów  mamy przyjemność, tradycyjnie pod koniec roku szkolnego, zaprosić Państwa Szkołę  do udziału w XVII Festiwalu Plażowych Gier Zespołowych „Kormoran Beach Party – Legnica 2024”.
 
Zawody dla szkół ponadpodstawowych czyli Licealiada odbędą się 13 czerwca 2024 r.  -czwartek w godzinach od 9.00-14.30
 
Są to jedyne tego typu międzyszkolne zawody w Polsce łączące 4 najpopularniejsze gry zespołowe plażowe:Beach Soccer, Beach Handball, Beach Volleyball-Team i Beach Basketball oraz Drużynowe Przeciąganie Liny na plaży. 
 
Zakładamy udział około 400 uczniów i uczennic ze szkół ponadpodstawowych Legnicy i regionu. Otrzymają oni pamiątkowe koszulki ufundowane m.in. przez Gminę Legnica oraz  innych sponsorów. Za miejsca 1-3 medale.
Puchary i dyplomy dla najlepszych szkół  w klasyfikacji generalnej festiwalu.
Impreza ma na celu m.in. popularyzację przepięknego legnickiego kąpieliska Kormoran oraz interdyscyplinarną integrację młodych sportowców legnickich szkół  i regionu .Impreza  jest organizowana w dużej mierze przez około wolontariuszy  legnickich szkół  .
Młodzi menadżerowie sportu i sędziowie (m.in. po kursach organizowanych przez SZS) doskonale radzą sobie z obowiązkami. Szczegółowe informacje znajdziecie się w załącznikach:
 
Jeśli wierzyć uczestnikom  Festiwal Plażowych Gier Zespołowych jest jedną z najbardziej wyczekiwanych  imprez sportowych dla dzieci i młodzieży w roku szkolnym. Festiwal jest niejako podsumowaniem startów młodzieży w halowych grach, ale w innej, weselszej wersji .Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w imieniu Organizatorów kierowanych przez nauczyciela I LO Legnica Krzysztofa Waszkiewicza. 
Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content