Szkolny Związek Sportowy

Dolny Śląsk

Kalendarz Imprez Sportowych w roku szkolnym 2023/24

Co prawda jeszcze miesiąc wakacji, ale już otrzymujemy pytania o imprezy sportowe, które zaplanowaliśmy w naszym Kalendarzu Imprez na nadchodzący rok szkolny.

Nasze wydawnictwo właśnie poszło do druku, tak by w szkołach mogło znaleźć się na początku września, ale już teraz prezentujemy Wam wersję internetową Kalendarza, tak by zainteresowani mogli zaplanować swoją pracę w trakcie roku, organizatorzy gminni i powiatowi mogli opracować swoje kalendarze, a Wy – uczestnicy imprez dowiedzieć się w jakich zawodach będziecie mogli wystartować i może już trochę się do nich przygotowywać?

Na pewno wszyscy znajdą wśród naszych propozycji „swoją imprezę”.

Zwracamy także uwagę na rozpoczynające się we wrześniu programy, z których większość już znacie, m.in. Aktywna szkoła, OK.Ruch, Szkolenie Młodzieżowych Organizatorów Sportu i Młodzieżowych Sędziów Sportowych i inne. Zgłoszenie się do nich uatrakcyjni na pewno ofertę skierowaną przez zainteresowane szkoły  do uczniów. Podstawowe informacje o programach znajdziecie w Kalendarzu w części informacyjnej, a szczegółową informację o ich funkcjonowaniu i zgłoszeniach szkoły otrzymają pod koniec sierpnia.

Zapraszamy do lektury Kalendarza.

Dolnośląski Eurofit
Gimnastyka Dla Zdrowia
Sprawny Dolnoślązaczek
Szkolny Klub Sportowy
Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia
Współzawodnictwo Sportowe Szkół

Dane teleadresowe

50-259 Wrocław ul. Borowska 1-3
tel./fax (071) 367 33 15
e-mail: szs@sport.wroclaw.pl
Konto bankowe 22 1160 2202 0000 0001 8848 1011
NIP: 899 21 48 683
REGON: 930420096

SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK

© SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY DOLNY ŚLĄSK, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Skip to content